Hakkımızda

Balıkesir Merkez'de hizmet sağladığımız ofisimizle sizlere araç kiralama hizmetiyle en güvenilir hizmeti sağlıyoruz.
Balıkesir Araç Kiralama
Balıkesir'de ilk araç kiralama hizmetini başlatan firmalardan olan Balıkesir Araç Kiralama 10 Yılı aşkın süredir sizlere hizmet vermektedir.  Rent A Car Sektöründeki rekabetin farkında olmamız, başarının kalifiye ve emin hizmet anlayışından geçtiğini, sektörde var olmanın önceliği siz kıymetli müşterilerimizin memnuniyetinden geçmektedir.

Bu anlayışımızla Balıkesir Merkezde rent a car olarak size hizmet etmekten onur duyuyoruz.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik kısa veya uzun dönemli araç kiralama ihtiyaçlarını Balıkesir ve İlçelerinde karşılayan Balıkesir Havaalanı Rent a Car firmamız, iş ortakları ve toplum için kıymet oluşturarak daima gelişen kurumsal ve güvenilir bir araba kiralama şirketidir.

VİZYONUMUZ
Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu araç ve özellikleri en güzel biçimde belirleyerek onlara mantıklı çözümler üreten rent a car firmamız, yaygın iş ağımız aracılığı ile balıkesir başta olmak üzere Türkiye’nin her noktasına ulaştırmaktayız. Sosyal sorumluluk anlayışının bilincinde hizmet ve iş taktiklerimizi geliştirip faaliyet gösterdiğimiz oto kiralama sektöründe diğer firmalara örnek olmaya devam ediyoruz.