Sıkça Sorulan Sorular

Araç kiralamak için kaç yaşında olmam gerekir?

Sigorta mevzuatı gereği ekonomik araç kiralayabilmek için en az 21 yaşında olmanız gerekir. Orta ve Üst sınıf araçlar için 25 yaş alt sınırdır. Lüks ve büyük araçlar için en az 28 yaşında olmanız gerekmektedir.

Araba Kiralamak İçin Ehliyet süresi Ne olmalı

Ekonomik, orta sınıf ya da üst sınıf bir araç kiralamak isteyenler en az 2 yıllık ehliyete sahip olmanız gerekmektedir. Ancak lüks veya büyük araçlar da bu süre 3 yıldır.

Aracı kiralayan dışında başkası kullanabilir mi?

. İkinci ya da ek sürücünün kiralama öncesinde mutlaka tarafımıza bildirilmiş olması ve kiralama sözleşmesine işlenmesi gerekir.Bu sayede ek sürücü de kasko sigortası kapsamına alınmış olmaktadır. Ek sürücünün de doğal olarak ana sürücü için belirtilen yaş ve ehliyet kriterlerine uyması gerekmektedir.

Kiralık Araçlarınızda Kilometre sınırı varmı

Kiraladığınız araçların kilometre sınırları vardır. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. günlük 300 km ile sınırlıdır 300 km den sonra her geçtiğiniz km başı 0.75 krş ödeme çıkabilmektedir

Araba Kiralama için hangi ödeme yöntemleri geçerli

Araç kiralama işlemini yapabilmeniz için kiralama ücretinin tamamını ya da bir kısmını (ön ödeme tutarı) kredi kartı, banka havalesi ile ödemeniz gerekir. Ödemenin tamamını yaptıysanız, araç size teslim edilirken herhangi bir ödeme yapmazsınız.Tüm ödeme yöntemlerinde kredi kartı ve ehliyetinizi mutlaka aracınızı teslim alırken yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.

Kiraladığım Aracın deposu dolu mu teslim ediliyor

Araç teslim alınırken yakıt deposu seviyesinin aynı seviyede yakıtla iade edilmesini beklemekteyiz. Fazla yakıtla iade edilen araçlar için ekstra bir para iadesi söz konusu değildir. Eksik yakıt olması durumunda, yakıt ücreti tahsil edilebilir. 

Kiraladğım araç ile yurtdışına çıkabilir miyim?

Kiralanan araçlarla yurtdışına çıkmanız mümkündür. yurtdışı sigortası yaptırıp çıkabilirsiniz. Detaylı bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Uzun süreli kiralamalarda fiyat aynı mı

Kiraladğımız araçlarımızda günlük,haftalık,aylık  olarak fiyatlarımız değişmektedir. En güncel fiyat bilgisi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Araç arıza ve kazalarda çekici

Araç arıza ve kazalarda çekici ve bulunduğubnuz yere araç temini en kısa sürede gönderilmektedir.detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Kiralık araçlarda KM Sınırı var mı?

ARAÇLARIMIZ GÜNLÜK 300 -KM İLE SINIRLIDIR KM AŞIM HALİNDE GEÇİLEN KM BAŞI 0.75 KRŞ İLE ÜCRETLENDİRİLİR .AYLIK KİRALMALARDA KM AYLIK 5000 KM DİR BİLGİNİZE 

Araç Temizliği ve Dezenfaktasyonu

Araçlarımız kendi bünyemizde bulunan otoparkımızda ki oto yıkamada iç-dış temizliği ve dezenfaktosnu yapılmış bir şekilde siz değerli müşterilerimize teslim edilmektedir. Temizlenmemiş şekilde geri alınan araçlardan yıkama ücreti tahsil edilir. 

Araç fiyatları değişkenlik gösteriyor mu?

Araçlarımız günlük haftalık ve aylık fiyatlandırılmaktadır. Detalı bilgi için iletişime geçiniz.